ارزدیجیتال فانتوم چه کارایی دارد؟

ارزدیجیتال-فانتوم-چه-کارایی-دارد

ارزدیجیتال فانتوم چه کارایی دارد؟

ارزدیجیتال فانتوم یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که ایمن و مقیاس پذیر است. فانتوم از مکانیزمی به اسم Lachesis استفاده می کند که این مکانیزم فانتوم رو قادر به سفارسی سازی می کند و این امر باعث می شود تا ارزدیجیتال فانتوم بسیاری سریع تر و ارزان تر از فناوری های قدیمی باشد

نحوه کار فانتوم به چه صورت است؟

ارزدیجیتال فانتوم در یک مرحله تمام ویژگی های مورد نیاز مانند امنیت و مقیاس پذیری را بهبود می بخشد و همین مسئله است که باعث شده ارزدیجیتال فانتوم از رقبا خود مانند کاردانو، سولانا و اتریوم بهتر باشد.

بنابراین پایه های بنیادی فانتوم ۳ چیز است: ۱.مقیاس پذیری ۲. امنیت ۳.متن باز بودن مکانیزمی که فانتوم از آن استفاده می کند یک لایه بلاکچین ماژولار است که این لایه کاملا انعطلاف پذیر است.

این ماژولار به توسعه دهندگان ارزدیجیتال فانتوم این امکان را می دهد تا برنامه های غیر متمرکز اتریوم را روی شبکه اصلی فانتوم راه اندازی کنند و به طوری قابل توجهی هزینه ها را کاهش می دهد.

برنامه های که در بلاک چین اتریوم مورد میزبانی قرارد می گیرند  با مشکلاتی مانند سرعت پایین شبکه و هزینه های بالا کارمزد رو به رو می شوند و  شبکه فانتوم این مشکل مقیاس‌پذیری را با دادن بلاکچین مستقل به هر برنامه غیرمتمرکزی (dapp) حل می‌کند.

چرا-فانتوم-اهمیت-دارد

چرا فانتوم اهمیت دارد؟

اغلب پروژه های که در ارزدیجیتال هستند مشکل مقیاس پذیری دارند. الگوریتم اجماع اثبات کار بیت کوین باعث شده است تا از تمرکززدایی و امنیت به طور کامل پشتیبانی شود. تمرکز اصلی ارزدیجیتال بیت کوین بر روی امنیت است در نتیجه باعث کاهش سرعت انجام تراکنس ها شده است بنابراین بیت کوین برای پرداخت و یا تراکنش های روزانه اصلا گزینه مناسبی نیست.

در بازار ارزهای دیجیتال اصطلاحی به نام سه گانه بلاکچین وجود دارد که در مورد امنیت،تمرکززدایی و مقیاس پذیری صحبت می کند و می گوید که دست یابی به این سه صفت باهم غیر ممکن است.بلاکچین های کامروزه در تلاش هستند تا این مشکل رو حل کنند و فانتوم یکی از آن بلاک چین هاست. ایده اصلی فانتوم این است که با ایجاد امنیت و پردازش سریع بتواند بر روی تمرکز زدایی هم تمرکز کند.

تیم پروژه فانتوم

برای اینکه یک ارزدیجیتال را بتوانید تجزیه و تحلیل کنید لازم است که  چه کسانی بنیانگذاران و اعضای اصلی تیم آن پروژه هستند. بنیاد فانتوم توسط دکتر آن بیونگ ایک از کره جنوبی تاسیس شد و در حال حاضر ، مایکل کونگ مدیر عامل این پلتفرم است. فانتوم دارای یک تیم قوی است که متشکل از مهندسان، دانشمندان، محققان، طراحان و کارآفرینان است.

توکن FTM چیست؟

FTM توکن اصلی شبکه فانتوم است. ارز دیجیتال فانتوم (FTM) برای ، ایمن سازی شبکه ، مسائل حاکمیتی و هزینه های شبکه استفاده می شود.

در حال حاضر ارز دیجیتال فانتوم با قیمت ۱.۳۶ معامله می شود و از نظر ارزش بازار در رتبه ۳۶ قرار دارد. حجم معاملات ۲۴ ساعته FTM نیز ۲,۴۵۳,۱۲۶,۲۳۱ دلار است و ارزش بازار آن ۳,۴۹۰,۷۵۷,۲۹۴ دلار است.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار ارز دیجیتال


مقالات آموزشی


تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال