اولین ماشین الکتریکی توسط رقیب تسلا که توانایی استخراج ارز دیجیتال دارد

ماشین الکتریکی-دیماک-رقیب-تسلا

کمپانی تولید کننده خودروهای برقی سبک کانادایی Daymak و همچنین رقیب تسلا اعلام کرده است که Spiritus ، اتومبیل آینده نگرانه و هنوز عرضه نشده، استخراج بیت کوین و دوج کوین را در هنگام پارک امکان پذیر می‌کند.

این شرکت ۲۰ ساله و رقیب تسلا همچنین می‌گوید که پرداخت های پیش از سفارش را در قالب چندین ارز رمزپایه از جمله کاردانو می‌پذیرد. کمپین تأمین مالی سرمایه‌گذاری برای این خودرو که در ماه مارس آغاز شد. از ۳۵۰ میلیون دلار عبور کرده است.

زیرساخت ارز رمزنگاری شده Daymak در رابط کاربری اتومبیل نیز ادغام خواهد شد.

ماشین الکتریکی Daymak Spiritus علاوه بر اینکه اولین اتومبیل برقی است که می خواهد استخراج بیت کوین و دوج کوین را به آن اضافه کند، آرزو دارد که به سریعترین خودروی سه چرخ جهان نیز تبدیل شود. همچنین پیش بینی می‌شود اولین تحویل های آن در سال ۲۰۲۳ آغاز شود.

بنیان گذارDaymak  رقیب تسلا ، Aldo Baiocchi می گوید شرکت وی آینده ای را پشتیبانی می کند که توسط رمزنگاری تأمین شود:

“ما آینده ای را متصور هستیم که عوارض بزرگراه شما ، پارکینگ شما و سفارش شما از طریق سفارش مستقیماً در پرواز با رمزنگاری پرداخت شود. قبض های آنلاین و بانکداری شما از طریق همان بستر نرم افزاری پرداخت خواهد شد.”

همانطور که توسط U.Today گزارش شد، مدیر عامل شرکت تسلا ، ایلان ماسک اخیراً علاقه به بازیافت گرمای تولید شده توسط استخراج بیت کوین و دوج کوین نشان داد.

ماه گذشته، سازنده برجسته خودروهای الکترونیکی، تسلا به دلیل نگرانی‌های زیست محیطی پرداخت بیت کوین را به حالت تعلیق درآورد و با واکنش جامعه روبرو شد.

منبع : U.Today

مشاهده متن خبر به انگلیسی