تحلیل فاندامنتال و تکنیکال ارز دیجیتال گالا

تحلیل-فاندامنتال-ارز-دیجیتال-گالا

ارز دیجیتال گالا نوعی ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم است که به بازی‌های گالا قدرت می‌بخشد. بازی‌های گالا (Gala games) درواقع پلتفرمی است که قصد دارد صنعت بازی را با به دست دادن کنترل بازی به بازیکنان، متحول کند. درحال حاضر، بازیکنان وقت بسیاری را صرف بازی کرده و روی خریدهای درون بازی سرمایه‌گذاری می‌کنند، در حالی‌که هر لحظه امکان از دست دادن سرمایه‌ی خود را دارند. ارز دیجیتال گالا این مشکل را حل کرده و ما در این مقاله به بررسی آن، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال این ارز و پیش‌بینی آینده‌ی آن می‌پردازیم.

ارز دیجیتال گالا چیست؟

بسیاری از گیمرها متوجه تفاوت‌هایی در بازی‌های مدرن شده‌اند، زیرا به‌روز رسانی بازی‌ها توسط توسعه دهندگان به سرعت انجام می‌شود. به‌گونه‌ای که در مواردی اقدام به حذف چندین آپشن یا حتی تغییر اصول بازی، می‌کنند. حتی گاهی باوجود محبوب و پرطرفدار بودن یک بازی، شرکت‌ها زمانی‌که بازی به اندازه کافی برای آنها سودآور نباشد، اقدام به خاموش کردن سرورها می‌کنند. بدین گونه بسیاری از بازی‌های پرطرفدار بازیکنان را مسدود می‌کنند و در نتیجه هرآنچه به‌دست آورده‌اند و یا حتی هزینه کرده‌اند از دست می‌دهند. بنابراین در این حال نقش ارز دیجیتال گالا نمایان می‌شود، چرا که از طریق بلاکچین اقدام به حل این مشکل نموده ‌است.

تحلیل-فاندامنتال-ارز-دیجیتال-گالا

ارز دیجیتال گالا از توکن‌های بی همتا (NFT) برای تضمین هرآنچه که گیمرها بدست آورده یا هزینه کرده‌اند، استفاده می‌کند. NFT دارایی‌های دیجیتال با اطلاعات شناسایی منحصر به فرد هستند و این ارزهای دیجیتال در یک قرارداد هوشمند و غیر قابل تغییر ذخیره می‌شوند. به دلیل این نوع ساختار، NFT در نوع خود بی‌نظیر است، بنابراین غیرقابل جایگزینی می‌باشد.

چه چیزی گالا را منحصر به فرد می‌کند؟

بازی برای کسب درآمد یا بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین با دارایی‌هایی متعلق به بازیکنان چیز چندان جدید در تجارت بیت‌کوین نیست. ولی آنچه ارز دیجیتال گالا را منحصر به فرد می‌کند چندین ترفند است که به آن کمک می‌کند که در این بازار شلوغ ارز دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای پیدا کند.

که در اینجا برخی از برجسته‌ترین ویژگی‌های متمایز کننده را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

  • زنجیره هوشمند بایننس

بازی‌های گالا که روی بلاک‌چین اتریوم تاسیس شده‌ است، از DApp p.Network Bridge استفاده می‌کند تا توکل گالا را به زنجیره‌ی باینس به عنوان دارایی BEP-20 متصل کند. این به گیمرها کمک می‌‌کند تا هنگام استفاده یا خرج کردن توکن‌های گالا،  هزینه‌های تراکنش را به ‌شدت کاهش دهند.

—> pNetwork پلتفرم غیرمتمرکزی است که بلاک چین‌ها را کنار هم می‌آورد. هدف pNetwork ایجاد قابلیت ترکیب زنجیره‌ای متقابل است. این، بلاک چین‌ها را قادر می‌سازد تا به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و به کاربر اجازه می‌دهد در هر محیطی بدون زحمت بازی کند.

  • ذخیره سازی مخفی

بازار داخلی بازی گالا، خرید و فروش درون بازی را برای کاربران ممکن می‌سازد. دریافت پول نقد برای اسپویل‌های بازی یا خرید آیتم‌های جدید برای افزایش تجربه و عملکرد بازی برای بازیکنان آسان می‌شود.

تحلیل-فاندامنتال-ارز-دیجیتال-گالا

  • قدرت اجتماعی

ذر شبکه بازی‌های گالا تیم توسعه و کارکنان عملیات به‌طور مرتب با جامعه تعامل دارند تا محبوب‌ترین ویژگی‌ها را شناسایی کنند.

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی چیست؟

همان‌گونه که می‌دانیم تحلیل بنیادی یا فاندامنتال گالا فرآیند ارزیابی ارزش بازار منصفانه این رمز ارز با استفاده از رویکردهای کلان وخرد است. تحلیل بنیادی به‌طور کلی به اقتصاد به عنوان یک اصل نگاه می‌کند. بنابراین ارز دیجیتال گالا را به عنوان یک سهم، با سهام دیگر در همان بخش مقایسه می‌کند. اطلاعات جمع آوری شده برای تحلیل فاندامنتال، عمومی است یعنی هر شخصی می‌تواند از آن استفاده کند. هدف تحلیل بنیادی ارز دیجیتال گالا چگونگی حرکت این سهام در آینده است.

موقعیت فعلی بازار ارز دیجیتال گالا

ارز دیجیتال گالا در زمان نگارش این مقاله ۰.۱۴۲۳۳ دلار قیمت دارد و با حجم معاملات ۲۴ ساعته بیش از ۳۲۹,۷۹۹,۸۱۸ دلار است. و این بدان معنی است که قیمت ارز دیجیتال گالا در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۳۲% افزایش داشته است. توکن گالا دارای ارزش گردشی فعلی ۶,۲۵۹,۱۳۰,۰۱۰ دلار و بیشتر است.

تجزیه و تحلیل فاندامنتال گالا

در حال حاضر، گالا از نظر ارزش بازار جایگاه ۷۴ را در CoinMarketCap دارد.

در ادامه نمودار قیمت گالا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

تحلیل-فاندامنتال-ارز-دیجیتال-گالا

زمانی که کریپتو در یک تثبیت طولانی یا روند نزولی باشد، «سالم‌تر» می‌شود.  سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی، تریدرهای تازه‌کار شروع به بستن موقعیت‌های خود با ضرر یا زیان به دلیل خستگی و انتظار برای سودهای کلان می‌کنند. به چه کسی می فروشند؟ به کسانی که صبر کردن بلد هستند و مدتهاست در بازار بوده اند.

💡برای کسب سود بیشتر و داشتن ریسک پایین باید منتظر شروع یک حرکت صعودی باشیم تا معاملات باز شود.

نقاط معکوس برای باز کردن پوزیشن لانگ (Long)، لیکویید شدنی عظیم به همراه خواهد داشت. در نمودار نیز این نقاط مشخص شده اند.

برای بررسی بیشتر، در شکل زیر نمودار قیمت ارز دیجیتال گالا را در ۳ ماه اخیر مشاهده می‌کنید:

تجزیه و تحلیل فنی ارز دیجیتال گالا

هنگامی که صحبت از میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD) می‌شود، MACD درست زیر نشانگر سیگنال قرار می‌گیرد که یک متقاطع نزولی ایجاد می‌کند. این نشانه‌ای برای آن دسته معامله‌گران و سرمایه گذاران است انتظار روزهای نزولی را داشته‌اند. با این حال اگر MACD به سمت یک جهت صعودی حرکت کند، ممکن است منتظر روزهای صعودی بیشتری باشیم.

تحلیل-فاندامنتال-ارز-دیجیتال-گالا

علاوه براین، شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۶۵.۹۷ است، این نشان می‌دهد که ارز دیجیتال گالا در وضعیت تقریبا اشباع خرید قرار دارد. در نتیجه معامله‌گران می‌توانند با خیال راحت معامله کنند، زیرا ممکن است به زودی تغییر قیمت عمده رخ دهد.

نمودار زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه و میانگین متحرک نمایی ۳۰ روزه ارز دیجیتال گالا را نشان می‌دهد. در حال حاضر گالا در وضعیت صعودی قرار دارد. لازم به ذکر است که قیمت گالا بالای MA-30  و EMA-50 است، بنابراین کاملا در وضعیت صعودی قرار دارد. بنابراین در هر زمانی احتمال تغییر روند زیاد است.

تحلیل-فاندامنتال-ارز-دیجیتال-گالا

جمع بندی

گالا اخیرا یک الگویی صعودی داشته است. علاوه‌بر این، این الگو فقط یک صعود کوتاه مدت را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر، گالا خود را برای یک صعود پر سرو صدا در روزهای آینده آماده می‌کند. اگر این اتفاق بیفتد ممکن است کریپتو از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت اکیدا صعودی برسد. البته این در صورتی است که این روند صعودی همچنان با گالا باقی بماند. و برعکس اگر نوسان‌ها بر علیه کریپتو عمل کنند، ممکن است قیمت ارز دیجیتال گالا کاهش یابد. به‌طور خلاصه، گالا ممکن است از موقعیت روند صعودی خود خارج شود و روندی نزولی را طی کند.

۲ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار ارز دیجیتال


مقالات آموزشی


تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال