استاک سرف به شما چه خدماتی ارائه می دهد؟

ربات معامله گر ارز دیجیتال استاک سرف

ربات-معامله-گر-ارز-دیجیتال

ربات معامله گر هوشمند ارز دیجیتال استاک سرف (StockSurf)، رباتی است که به وسیله ارتباط با صرافی های ارز دیجیتال می‌تواند با توجه به شخصی سازی و استراتژی های هر کاربر به صورت ۲۴ ساعته و اتوماتیک، به جای کاربر معاملات را بدون خطاهای انسانی و با تحلیل کاملا دقیق، بر اساس خواسته‌ی کاربر و یا استراتژی های پیشرفته‌ی ما انجام دهد.

امکانات ربات معامله گر ارز دیجیتال استاک سرف

دقت بالا در انجام معاملات

ربات-معامله-گر-ارز-دیجیتال

با توجه به نصب ربات بر روی دستگاه یا سرور شما و ارتباط مستقیم ربات با صرافی، ربات با استفاده از قدرت پردازشی دستگاه یا سرور می‌تواند با دقت بسیار بالا محاسبات را به صورت لحظه ای بر روی اطلاعات صرافی انجام داده و با بالاترین دقت ممکن تصمیم به خرید یا فروش بگیرد.

نصب و راه اندازی آسان

ربات-معامل-گر-ارزدیجیتال-ساده

ربات معامله گر ارزدیجیتال استاک سرف دارای قابلیت نصب آسان به صورت کاملا ساده و بدون نیاز به تخصص می باشد. همچنین رابط کاربری قابل فهم است و فقط با انتخاب چند گزینه می توانید معاملات خود را شروع کنید.

نمایش نمودار زنده

شما می توانید عملکرد ربات معامله گر استاک سرف را در لحظه روی نمودار ببینید. این قابلیت امکان مشاهده دقیق نقاط خرید و فروش توسط ربات را به شما می دهد.

ایمن و مطمئن

ربات معامله گر استاک سرف به صورت کامل بر روی سیستم شخصی شما اجرا می‌شود و ارتباطات به صورت مستقیم فقط از طریق پروتکل Https بین سیستم شخصی شما و صرافی برقرار می‌شود.

شبیه سازی زنده معاملات

با ربات معامله گر استاک سرف می توانید حتی بدون اتصال ربات به صرافی، استراتژی خود را به صورت کاملا مجازی بر روی بازار مورد نظر تست کنید، تا قبل از استفاده از استراتژی خود بر روی بازار واقعی از آن مطمئن شوید.

انجام معاملات به صورت دستی

قابلیت خرید، فروش، ثبت و کنسل کردن سفارش بدون نیاز به وارد شدن به اکانت صرافی، که باعث افزایش سرعت و همچنین از بین رفتن ریسک بسته شدن اکانت به دلیل تحریم ها می شود.

امکاناتی که برای معامله با ربات استاک سرف در اختیار شماست

امکانات امنیتی ربات معامله گر استاک سرف

امنیت-ربات-استاک-سرف

چگونه با ربات استاک سرف کار کنیم؟

ربات-معامله-گر-ارزدیجیتال-استاک-سرف

کار کردن با  ربات معامله گر ارز دیجیتال استاک سرف خیلی راحته و نصب اون به صورت کاملا ساده و بدون نیاز به تخصص قابل انجامه.

علاوه بر این دارای رابط کاربری کاملا ساده و قابل درکه و فقط با انتخاب چند قابلیت  می‌تونید به راحتی معاملات خودتون رو شروع کنید.

سوالات متداول

ترید ارز دیجیتال اصطلاحی ست که شاید این روز‌ها خیلی به گوشتان خورده باشد، که معنای آن هم معامله کردن ارزهای دیجیتال است.

بازار ارزهای دیجیتال، بسیار بی ثبات هستند؛ قیمت ها حتی در عرض چند دقیقه به طور چشمگیری تغییر پیدا می کنند و در نوسان هستند. از طرفی سرمایه گذاران این فرصت را دارند که در معاملات ارزهای دیجیتال در سراسر جهان و در هر ساعت از شبانه روز شرکت کنند:

اولاً، معامله گران ارز دیجیتال در بسیاری از موارد قادر به واکنش سریع نسبت به تغییرات قیمت نیستند تا بتوانند به معاملات بهینه که از لحاظ تئوری برای آن ها تعریف شده است، دست یابند. کاهش سرعت در معاملات و زمان معاملات این مشکل را بیشتر تشدید می کند.

 ثانیاً، سرمایه گذاران نمی توانند به همان اندازه که لازم است زمان زیادی را به بازار ارزهای دیجیتال اختصاص دهند تا همیشه به بهترین معاملات برسند. انجام این کار نیاز به نظارت شبانه روزی بر معاملات ارزهای دیجیتال در سراسر کره زمین دارد.

درنتیجه یکی از راه حل های اصلی، ربات ها یا ابزارهای خودکار است که از طرف سرمایه گذاران انسانی معاملات را انجام می دهند. مطمئناً، ربات ها بخش بحث انگیز بازار ارزهای دیجیتال هستند و همان طور که استفاده از آنها توجیهاتی دارد، دلایلی برای عدم استفاده از آن ها هم وجود دارد.

ربات معامله گر هوشمند ارز دیجیتال استاک سرف (StockSurf)، رباتی است که به وسیله ارتباط با صرافی های ارز دیجیتال می‌تواند با توجه به شخصی سازی و استراتژی های هر کاربر به صورت ۲۴ ساعته و به صورت اتوماتیک به جای کاربر معاملات را بدون خطاهای انسانی و با تحلیل کاملا دقیق بر اساس خواسته‌ی کاربر یا استراتژی های پیشرفته ی ما انجام دهد.

ربات معامله گر ارز دیجیتال استاک سرف به صورت مستقیم بر روی دستگاه شما نصب می شود و از طریق API با صرافی موردنظر شما ارتباط برقرار می کند. درنتیجه هیچ گونه واسطه ای بین ربات شما و حساب کاربری در صرافی موردنظر وجود ندارد؛ بنابراین  دسترسی هکرها به حساب شما غیر ممکن خواهد بود.

همچنین برای امنیت هر چه بیشتر، این امکان وجود دارد که در حساب خود در صرافی مورد نظر، واریز و برداشت رمزارزها را از طریق API و ربات غیرفعال نموده و فقط معامله آن ها مقدور باشد.

سوالات-متداول-درباره-ربات-معامله-گر-استاک-سرف