درباره استاک سرف

استارتاپ استاک‌سرف با هدف ارتقاع سطح کیفیت و دانش ایرانیان در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت می‌کند. ما با ایجاد بستری امن برای معاملات ارز دیجیتال برای مشتریان محترم، در جهت سودآوری  هر چه بیشتر معامله‌گران ارز دیجیتال فعالیت میکنیم. فعالیت اصلی استاک‌سرف تولید و توسعه ربات هوشمند معامله‌گر ارز دیجیتال می باشد، به نحوی که تمامی نیازمندی‌ها معامله‌گران ارز دیجیتال را پاسخ دهد. در مسیر توسعه ربات هوشمند معامله‌گر استاکسرف  همواره نیازمندی‌ها و نظرات معامله‌گران محترم ارز دیجیتال در ابتدای صف اولویت تغییرات ربات بوده است، پس اگر نیازمندی خاصی دارید به ما از طریق روش های ارتباطی اطلاع دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به نیاز شما پاسخ مناسیب دهیم.

در راستای ارتقاع کیفی سطح دانش عموم افراد جامعه در زمینه ارزهای دیجیتال، در سایت استاک‌سرف فعالیت های آموزشی اعم از آموزش تکنیکال ارزهای دیجیتال و آموزش فاندامنتال ارزهای دیجیتال انجام گرفته و همینطور به مهم‌ترین اخبار ارز دیحیتال می پردازیم.

مفتخریم که اعلام کنیم تنها سایت ایرانی جامع در زمینه معرفی ارزهای دیجیتال هستیم و با یاری شما هموطنان عزیز در تلاشیم تا در ارتقای سطح دانش جامعه در زمینه ارزهای دیجیتال سهم به سزایی داشته باشیم.

استاک‌سرف توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر تاسییس شده و  هم اکنون توسط شتاب دهنده دانشگاه صنعتی شریف حمایت می شود.