درباره استاک سرف

About stocksurf

درباره استاک سرف

استارتاپ استاک‌ سرف با هدف ارتقاء سطح کیفیت و دانش ایرانیان در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. ما با ایجاد بستری امن برای معاملات ارزهای دیجیتال برای مشتریان محترم، در جهت سودآوری  هر چه بیشتر معامله‌گران ارز دیجیتال فعالیت می‌کنیم. فعالیت اصلی استاک سرف تولید و توسعه ربات هوشمند معامله‌گر ارز دیجیتال می‌باشد، به نحوی که تمامی نیازمندی‌های معامله‌گران ارزهای دیجیتال را پاسخ دهد. در مسیر توسعه ربات هوشمند معامله‌گر استاک سرف همواره نیازمندی‌ها و نظرات معامله‌گران محترم ارز دیجیتال در صدر اولویت‌های تغییرات ربات بوده است؛ پس اگر نیازمندی خاصی دارید، از طریق روش های ارتباطی به ما اطلاع دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به نیاز شما پاسخ مناسب دهیم.

در راستای ارتقا کیفی سطح دانش عموم افراد جامعه در زمینه ارزهای دیجیتال، در سایت استاک‌ سرف فعالیت‌های آموزشی اعم از آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و آموزش تحلیل بنیادین ارزهای دیجیتال انجام شده است. همچنین مهم‌ترین اخبار ارزهای دیحیتال را از منابع معتبر اطلاع رسانی می‌کنیم. مفتخریم که اعلام کنیم تنها سایت ایرانی جامع در زمینه معرفی ارزهای دیجیتال هستیم و با یاری شما هم‌وطنان عزیز در تلاشیم تا در ارتقای سطح دانش جامعه در زمینه ارزهای دیجیتال سهم به سزایی داشته باشیم.

استاک‌ سرف توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر تاسیس شده است و هم اکنون توسط شتاب دهنده دانشگاه صنعتی شریف حمایت می‌شود.

با ما در ارتباط باشید

برای هر گونه پیشنهاد همکاری، انتقاد یا نظرات با ما ارتباط برقرار کنید

Address

نشانی استاک سرف

خیابان آزادی، به سمت میدان انقلاب، روبه روی خیابان دکتر قریب، سرای نوآوری دکتر قریب، طبقه اول