صرافی ارزدیجیتال یونی سواپ به اوکراین کمک می کند

صرافی-ارزدیجیتال-یونی-سواپ

صرافی ارزدیجیتال یونی سواپ به اوکراین کمک می کند

Uniswap، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز در بازار ارزهای دیجیتال، کاربران را قادر می‌سازد تا کمک‌های مالی مستقیم خود را به دولت اوکراین انجام دهند.

این اقدام در پی تلاش گسترده صنعت برای ایجاد کانال‌های کمک مالی به دولت اوکراین و سازمان‌های غیرانتفاعی فعال در این کشور برای کمک به تلاش‌های دفاعی این کشور در درگیری‌های جاری با روسیه صورت می‌گیرد. کاربران از طریق Uniswap مستقیم می توانند به دولت اوکراین کمک کنند.

Uniswap اولین صرافی غیرمتمرکز است که کانال کمک مالی مستقیم به اوکراین را راه اندازی می کند

اوایل امروز، صرافی ارزدیجیتال یونی سواپ اعلام کرد که رابطی ساخته است که کاربران را قادر می‌سازد تا هر توکنی را با ETH مبادله کنند و سپس آن را مستقیماً به دولت اوکراین ارسال کنند. کل فرآیند مبادله و اهدای توکن ها در یک تراکنش انجام می شود و هزینه هایی که کاربران متحمل می شوند کاهش می یابد.

این اقدام تنها چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که دولت اوکراین اعلام کرد که پذیرش کمک‌های مالی در BTC، ETH و USDT را آغاز خواهد کرد.

منبع خبر: cryptoslate

متن خبر به انگلیسی:

Uniswap, one of the largest decentralized exchanges on the market, has enabled users to make direct donations to the Ukrainian government.

The move follows an industry-wide push to set up donation channels both to the Ukrainian government and non-profits operating in the country to help its defense efforts in the ongoing conflict with Russia.

Users get a direct channel to the Ukrainian government through Uniswap

Uniswap has become the first decentralized exchange to launch a direct donation channel to Ukraine.

Earlier today, the exchange said that it has built an interface that enables users to swap any token for ETH and then sends it directly to the Ukrainian government. The entire process of swapping and donating the tokens is done in a single transaction, reducing the fees users bear.

The move comes just days after the Ukrainian government announced that it will begin accepting donations in BTC, ETH, and USDT.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار ارز دیجیتال


مقالات آموزشی


تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال