قانون گذاران ایالات متحده باید جهت تعیین محدوده نظارتی برای کریپتو همکاری کنند

تعیین-محدوده-قانونی-برای-حوزه-کریپتو-در-ایالات-متحده

مایکل هسو ، سرپرست شورای OCC ، خواهان همکاری بیشتر بین آژانس ها در ایجاد دستورالعمل های نظارتی برای حوزه رمزنگاری است.

مایکل هسو ، مسئول نظارت بر ارزهای رایج، اظهار داشت که آژانس های نظارتی در ایالات متحده باید “یک محدوده نظارتی” را برای دارایی های دیجیتال و ارزهای رمزپایه ایجاد کنند.

مایکل هسو در مصاحبه ای با فایننشال تایمز ، اظهار داشت: قانون گذاران ایالات متحده با تأکید بر به حداقل رساندن ریسک های مرتبط با سرمایه گذاران و مصرف کنندگان ، تلاش می کنند تا در فعالیت در بخش دارایی های رمزنگاری نقش فعال تری داشته باشند.

مایکل هسو گفت: “واقعاً به هماهنگی بین آژانس ها مربوط می‌شود ،” مایکل هسو همچنین افزود: “تنها با صحبت کردن با برخی از همتایان من ، علاقه به هماهنگی بیشتر این موارد وجود دارد.”

مایکل هسو خاطرنشان کرد که اولین جلسه تیم “دوومیدانی” متمرکز بر موضوع رمزنگاری در اوایل ماه جاری برگزار شد. این تیم متشکل از نمایندگانی از فدرال رزرو ، شرکت بیمه سپرده گذاری فدرال و دفتر نظارت بر ارزهای رایج است.

مایکل هسو این گروه را “کوچک” اما “ارشد” توصیف کرد و افزود که به جای تدوین سیاست ، وظیفه دارد “ایده هایی را در مقابل آژانس ها برای بررسی” ارائه دهد. مایکل هسو با تأکید بر سرعت رشد و نوآوری در بخش رمزنگاری ، اظهار داشت که عدم شروع به کار در حال حاضر ، فقط کار نظارت بر این حوزه را در آینده سخت تر می کند:

“ایده این است که زمان مهم است و اگر خیلی بزرگ باشد سخت تر می‌شود.”

تنها مایکل هسو نیست که فکر می‌کند، ایالات متحده فاقد رهنمودهای نظارتی قوی در مورد دارایی های رمزنگاری است؛ گری گنسلر رئیس SEC، طی ماه های گذشته در حالی که در کمیته مجلس صحبت می کرد ، “شکاف” در”سیستم فعلی” در حوزه رمزنگاری را برجسته می کند.

وی همچنین خاطرنشان کرد که وزارت خزانه داری آمریکا اخیراً “صنعت مبارزه با پولشویی و محافظت در برابر فعالیت های غیرقانونی” را در صنعت دارایی های دیجیتال متمرکز کرده است.

منبع : Cointelegraph

مشاهده متن خبر به انگلیسی