مارک کوبان با یک پاسخ ساده اشاره به کاردانو را انکار کرد

انکار-اشاره-مارک-کوبان-به-کاردانو

جامعه کاردانو، ارز رمزنگاری شده با عملکردی قوی، تاکنون موفق نشده است مارک کوبان میلیاردر را به سمت خود جذب کند.

مارک کوبان در توییت اخیر خود در مورد سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAOs) ،به سادگی نوشت”Lol. No.”  به معنی ” خنده زیاد، نه” و همچنین اشاره به بلاک چین اثبات سهام را انکار کرده است.

مارک کوبان میزبان برنامه “Shark Tank” معتقد است که DAO ها می‌توانند جایگزین سازمان‌های قدیمی شوند و آن‌ها را تصاحب کنند:

“آینده شرکت ها می‌تواند بسیار متفاوت باشد؛ زیرا DAOs مشاغل قدیمی را به خود اختصاص می‌دهند. این ترکیب نهایی سرمایه داری و پیشرفت است. کارآفرینانی که ازDAO  استفاده می‌کنند می توانند دلار بدست آورند. اگر جامعه در امر حاکمیت سرآمد باشد ، همه در این وجه اشتراک دارند. حتی یک فرد بی اعتماد هم می تواند پرداخت کند.”

کمی قبل از صحبت های مارک کوبان ، در ماه فوریه ، توسعه دهنده کاردانو IOHK ادعا کرد که Project Catalyst که با بیش از ۷۰۰۰ طرفدار ثبت شده است، به بزرگترین DAO جهان تبدیل شده است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ،برخلاف مارک کوبان مالک دالاس ماوریک اخیراً به چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ علاقه مند شده و از جامعه در مورد موارد استفاده از آن سوال کرده است. وی همچنین اضافه کرد که Mav ها برای پذیرش ADA آزاد هستند.

منبع : U.Today

مشاهده متن خبر به انگلیسی