مایکرواستراتژی ۹,۰۰۰ واحد بیت کوین خریده است

مایکرواستراتژی

مایکرواستراتژی ۹,۰۰۰ واحد بیت کوین خریده است

گزارش درآمدی جدید مایکرواستراتژی نشان می‌دهد که این شرکت در سه‌ماه سوم سال ۲۰۲۱ حدود ۹,۰۰۰ واحد بیت کوین خریده است. با در نظر گرفتن قیمت‌های فعلی ارزش بیت کوین‌های این شرکت به حدود ۷ میلیارد دلار می‌رسد.به گزارش کریپتو اسلیت، بر اساس گزارش درآمدی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ مایکرواستراتژی که در ۲۸ اکتبر منتشر شد، این شرکت در مجموع ۱۱۴,۰۴۲ بیت کوین در اختیار دارد که با قیمت متوسط ۲۷,۷۱۳ دلار خریداری شده‌اند. در نتیجه ارزش کل بیت کوین‌هایی این شرکت، با در نظر گرفتن متوسط قیمت خرید، تقریباً بیش از ۳ میلیارد دلار است.

با این وجود اگر دارایی‌های مایکرواستراتژی را با قیمت‌های فعلی، یعنی بالای ۶۰ هزار دلار حساب کنیم، ارزش کل بیت کوین‌های آن حدود ۷ میلیارد خواهد بود. این یعنی اگر مایکرواستراتژی بخواهد بیت کوین‌های خود را بفروشد، ۴ میلیارد دلار سود می‌کند.با وجود وسوسه‌انگیز بودن این سودها، مایکرواستراتژی حداقل به این زودی‌ها نمی‌خواهد هیچ‌کدام از بیت کوین‌های خود را بفروشد. مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل این شرکت، هم مجدداً تأکید کرد که مایکرواستراتژی همچنان به‌دنبال راهی است که بتواند به روند خرید بیت کوین خود ادامه دهد.

او گفته است:همچنان فرصت‌های مختلف را برای جذب سرمایه‌های اضافی ارزیابی می‌کنیم تا بتوانیم استراتژی بیت کوین خود را به اجرا درآوریم.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار ارز دیجیتال


مقالات آموزشی


تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال