مدل انباشت به جریان بیت کوین بعد از ریزش شدید، هنوز پابرجاست

مدل-انباشت-به-جریان-بیت-کوین

بر اساس نظرسنجی منتشر شده توسط PlanB ، اکثریت قریب به اتفاق دارندگان بیت کوین انتظار دارند مدل انباشت به جریان وایرال بیت کوین با وجود سقوط در ماه می،پابرجا بماند.

این تحلیلگر نام مستعار از بیش از ۵۳۲،۷۰۰ نفر از دنبال کنندگان توییتر خود پرسید که آیا آن‌ها انتظار دارند مدل انباشت به جریان شکسته شود یا پس از بازپس گیری دوباره از پایین تر، سیگنال “خرید” را نمایان کند.

با مشارکت تقریباً ۱۷۰۰۰ نفر رای، اکثریت پاسخ دهندگان انتظار دارند مدل انباشت به جریان بیت کوین ادامه یابد.

تنها ۱۷ درصد از مردم فکر می کنند که مدل انباشت به جریان بیت کوین معتبر نیست در حالی که تقریبا ۲۸ درصد در تلاش برای پاسخ دادن بودند.

اوایل امروز ، PlanB توییت کرد که دوره رالی صعودی بیت کوین در حال حاضر “مانند سال ۲۰۱۳ است” ، و اضافه کرد که مدل او هنوز سالم است :

“ممکن است که قیمت در محدوده ۳۷۳۴۱ دلار بسته شود …منفی ۳۵٪ … ما می دانستیم که بیت کوین در یک خط مستقیم افزایش نخواهد یافت و چندین اصلاح ۳۵٪ در بازار صعودی امکان پذیر است. که تقریبا مانند سال ۲۰۱۳ به نظر می‌رسد. مدل S2F (X) دست نخورده باقی مانده است.

مدل S2FX با دارایی متقابل که تاکنون صحت آن ثابت شده است – پیش بینی می کند که بیت کوین در طول سیکل نصف شدن سوم که در سال ۲۰۲۴ به پایان می رسد ، ۲۸۸،۰۰۰ دلار متوسط ​​خواهد داشت.

با این حال ، افراد مشکوک تمایل دارند صحت S2FX را زیر سوال ببرند ، زیرا مدل مبتنی بر عرضه در تقاضا نقش ندارد.

منبع : U.Today

مشاهده متن خبر به انگلیسی