مقالات آموزشی ارز دیجیتال

هرچه از ارز دیجیتال می‌خواهید در استاک‌ سرف بخوانید

دسته بندی مقالات

استاک سرف در شبکه‌های اجتماعی

خرید-ربات-معامله-گر-ارز-دیچیتال
مقالات آموزشی

خرید ربات معامله گر ارز دیجیتال

سال‌هاست معامله گران حرفه‌ای بازار ارزهای دیجیتال این را می‌دانند که ربات‌ها در انجام معاملات ارز دیجیتال بهتر از انسان‌ها عمل می‌کنند. به همین دلیل است که ربات‌های معامله‌گر ارز دیجیتال توسط برنامه‌نویسان توسعه پیدا کرده‌اند تا شما با استفاده از آن‌ها بتوانید به صورت اتوماتیک و با خیال راحت به معامله ارزهای دیجیتال بپردازید.

ادامه مطلب »
ربات-معامله-گر-ارزدیجیتال-بایننس
مقالات آموزشی

همه چیز درباره ربات معامله گر ارز دیجیتال بایننس

ربات های معامله گر ارز دیجیتال بایننس، ربات هایی نیستند که توسط صرافی بایننس تهیه شده باشند. این ربات‌ها درواقع ربات‌هایی هستند که با اتصال به صرافی بایننس و بر اساس اطلاعات و ارزهای دیجیتال موجود در این صرافی، معاملات را به صورت خودکار انجام می دهند.

ادامه مطلب »
توکن-سوزی
مقالات آموزشی

توکن سوزی (Token Burning) در ارزهای دیجیتال چیست و به چه دلیل انجام می‌شود؟

توکن سوزی به معنای حذف دائمی تعدادی از توکن‌های در حال گردش در یک شبکه ارز دیجیتال می‌باشد. این روش به طور تضمینی منجر به کاهش دائمی کل عرضه در بازار ارز دیجیتال مربوط به یک شبکه می‌شود. لازم به ذکر است که توکن سوزی تنها به رمز ارزهای مشخص اختصاص ندارد و امکان پیاده‌سازی آن برای کلیه ارزهای دیجیتال میسر است

ادامه مطلب »
اسکالپ-تریدینگ
مقالات آموزشی

اسکالپ تریدینگ (Scalp Trading) چیست؟

اسکالپ تریدینگ که از آن تحت عنوان معاملات اسکالپ نیز یاد می­شود، نوعی استراتژی بسیار رایج و پرطرفدار در معاملات کوتاه مدت می‌­باشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که اگرچه استراتژی­‌های گوناگونی به منظور  فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما این روش متداول­‌ترین روش معامله روزانه به شمار می­آید.

ادامه مطلب »
ربات-تریدر-ارز-دیجیتال
مقالات آموزشی

ربات تریدر ارز دیجیتال و هر آنچه لازم است درباره آن بدانید!

ربات تریدر ارز دیجیتال که از آن با نام ربات معامله گر نیز یاد می¬شود، سایت یا نرم افزاری است که توسط شخص معامله گر برنامه¬ریزی شده و بدین¬ترتیب بدون نیاز به حضور وی، به انجام معاملات مربوط به دارایی اش می¬پردازد. با این کار دیگر نیازی نیست که فرد ذهن خود را درگیر مسائل مربوط به معاملات کرده، وقت گرانبهای خود را صرف نموده و به انجام دستی معاملات بپردازد.

ادامه مطلب »
آشنایی-با-ربات-DCA-و-Grid
مقالات آموزشی

ربات معامله گر DCA و Grid و هر آنچه لازم است در مورد آن‌ها بدانید!

ربات DCA بازدهی بسیار بالا و قابل قبولی دارد. ربات DCA قادر است در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز فعال بوده و با انجام معاملات موفقیت آمیز سودهای هنگفتی کسب نماید. آنچه موجب شده است که ربات DCA وظایف خود را به درستی انجام داده و به این سطح از محبوبیت برسند، پیکربندی درست ربات DCA است.

ادامه مطلب »
آشنایی-با-اندیکاتور-pivot-point
تحلیل تکنیکال

اندیکاتور Pivot Point و هر آن‌چه لازم است درباره آن بدانید!

اندیکاتور Pivot Point یکی از اندیکاتورهای پیشرو موجود است که به منظور تعیین روند کلی بازار در بازه های زمانی متفاوت به کار گرفته می شود. این اندیکاتور کاربردی بر اساس یک الگوریتم خاص ریاضی برگشت های آینده در هر بازار را با سطح احتمال بسیار بالا پیش بینی می نماید.

ادامه مطلب »