پیش بینی قیمت دوج کوین

پیش-بینی-قیمت-دوج-کوین

پیش بینی قیمت دوج کوین

رشد بسیار ناگهانی و  ۳۵۰۰ درصدی  ارزدیجیتال دوج کوین برای تبدیل شدن آن به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال کافی نبود ، اما این میم کوین محبوب توجهات زیادی را به خود جلب کرد. پیش‌بینی در مورد دوج کوین و آینده آن کار راحتی نیست ، چون ماهیت میم کوین بودن آن کار پیش بینی را سخت می کند و فقط می شود یک سری تحلیل در مورد قیمت این ارز داد.

قیمت دوج کوین در تاریخ ۸ مه به بالاترین حد خود رسید. پس از آن ، دوج کوین شروع به نزول کرد و از آن زمان برای به دست آوردن یک روند صعودی تلاش کرده است.

آیا دوج کوین می تواند میم کوین برتر بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری باشد ؟

۱. دوج کوین با تغییراتی همراه خواهد بود

بنیاد دوج کوین یک نقشه راه را در پایان ماه دسامبر منتشر کرد. برخی از عناصر مهم در طرح جدید به شرح زیر است:

طراحی مجدد وب سایت Dogecoin.com: این طراحی مجدد شامل یک لیست کامل از سوالات متداول مربوط به دوج کوین است که Dogepedia نامیده می شود.

ایجاد یک استاندارد فنی جدید برای دوج کوین: این استاندارد جدید کار را برای توسعه دهندگان دوج کوین آسان تر می کند.

نکته اصلی این است که هر چه یک سکه مفیدتر باشد ، افراد بیشتری از آن استفاده خواهند کرد و هرچه افراد بیشتری از آن استفاده کنند ، احتمال اینکه دوج کوین به یک ارز جهانی تبدیل شود، بیشتر می شود.

۲. ایلان ماسک به توییت های خود در مورد دوج کوین ادامه خواهد داد

ایلان ماسک به‌طور مداوم توییت هایی را در مورد دوج کوین منتشر کرده است. بعید است که این میلیاردر در سال آینده این روند را متوقف کند. او فکر می‌کند که دوج کوین ارز دیجیتال مردم است و استفاده از دوج کوین راحت‌تر از بیت‌کوین است.

توییت های ایلان ماسک عامل اصلی موفقیت دوج کوین بوده است. ماسک حتی در مصاحبه خود با برنامه Saturday Night Live به این مسئله اشاره کرد.

۳. کسب و کارهای بیشتری دوج کوین را می پذیرند

طبق گزارش Cryptwerk ، در حال حاضر حدود ۲۰۰۰ کسب و کار دوج کوین را به عنوان وسیله پرداخت می پذیرند ، در حالی که تقریباً ۷۷۰۰ کسب و کار بیت کوین را پذیرفته‌اند.

شرکت تسلا در ماه دسامبر اعلام کرد که دوج کوین را به عنوان وسیله پرداخت برای کالاهایش خواهد پذیرفت. همچنین کمپانی AMC Theatres اعلام کرد که درها را برای پرداخت‌ با دوج کوین و شیبا اینو (SHIB) باز خواهد کرد.

میلیاردر معروف و مالک باشگاه دالاس موریکس ، مارک کوبان نیز گفت: مردم می توانند در فروشگاه‌های این باشگاه با استفاده از دوج کوین ، خریدهای خود را انجام دهند.

۴. سایر میم کوین ها با دوج کوین رقابت خواهند کرد

 پدیده میم کوین ها بسیار جدید است. با این حال ، گسترش میم کوین ها به این معنی است که دوج کوین باید انتظار رقابت بیشتری را داشته باشد. اما آیا دوج کوین می‌تواند در برابر سایر میم کوین ها موضع خود را حفظ کند؟

این موضوع بستگی زیادی به این دارد که آیا دوج کوین می‌تواند یک جهش دیگر داشته باشد یا نه. دوج کوین یک جامعه وفادار دارد ، اما برای آن راحت نیست که در مقابل ارزهای دیجیتال جدید نیز به تسلط خود ادامه دهد.

۵. ثبت برند تجاری دوج کوین همچنان یک چالش خواهد بود

موضوع دیگری که دوج کوین باید به آن رسیدگی کند ، ثبت برند تجاری آن است. از آنجایی که دوج کوین در ابتدا به عنوان یک شوخی ساخته شد ، قرار نبود هدف خاصی را دنبال کند و بنیانگذارانش علامت تجاری آن را ثبت نکردند.

اکنون تعدادی می‌خواهند مالک برند دوج کوین شوند. یکی از آنها ، Moon Rabbit است که شرکتی به نام Dogecoin Foundation را ثبت کرده و دامنه doge.org را خریداری کرده است.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار ارز دیجیتال


مقالات آموزشی


تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال