کندل ماهانه سبز ، در بین ارزهای مهم، تنها به کاردانو تعلق گرفت

کندل ماهانه-سبز-ارز-دیجیتال-کاردانو

بیت کوین در مسیر ثبت یکی از بزرگترین کاهش های قیمت ماهانه در کل تاریخ خود است. کندل ماهانه بیت کوین با رنگ قرمز بسته شد.

در حال حاضر این ارز رمزنگاری شده، بیت کوین در صرافی  Bitstamp با قیمت ۳۶،۷۵۰ دلار معامله می شود که تقریباً نسبت قیمت در اول ماه می ۳۶.۵ درصد افت دارد. این سومین افت بزرگ قیمت تاکنون (تنها پس از سپتامبر ۲۰۱۱ و نوامبر ۲۰۱۸) است.

بیت کوین ، این ارز رمزنگاری شده با رد کردن تسلا به عنوان گزینه‌ای برای پرداخت، توییت‌های ناخوشایند ایلان ماسک و همچنین سرکوب شدید چین در استخراج ارز رمزنگاری شده ، به شدت آسیب دید.

ارز دیجیتال کاردانو طوفان را پشت سر می گذارد

ارز دیجیتال اتریوم در مقایسه با بیت کوین بسیار بهتر عمل کرده است. این ارز رمزنگاری شده در ماه می، تنها ۶ درصد “افت” کرده است.

ارز دیجیتال ریپل با وجود بازپس گیری سطح ۱ دلار ، در حال آماده سازی ثبت کندل ماهانه ۳۸ درصدی قرمز است. با وجود این، ریزش این ماه، هنوز هم در مقایسه با سقوط ۶۶ درصدی که در دسامبر ۲۰۲۰ در دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار داغ بود، کم رنگ است.

ارز دیجیتال دوج کوین پس از آنکه در ۸ می، به سطح قیمتی جدید $ ۰.۷۳ دلار افزایش یافت ، قرار است کندل ماهانه خود را با رنگ قرمز تمام کند و در حال حاضر در حدود قیمت ۰.۳۱ $ معامله می‌شود.

ارز دیجیتال پولکادات نیز در حال بستن کندل ماهانه خود با ۳۹ درصد کاهش، به رنگ قرمز است و اکنون در محدوده قیمتی ۲۱ دلار معامله می‌شود.

ارز دیجیتال بایننس کوین ، بزرگترین عقب مانده در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر در بازار ارزهای دیجیتال است که در این ماه تقریبا ۴۵ درصد افت قیمت داشته و کندل ماهانه آن به رنگ قرمز بسته می‌شود.

در همین حال ، ارز دیجیتال کاردانو تنها رمز ارز اصلی است که احتمالاً کندل ماهانه خود را با رنگ سبز می‌بندد.

منبع : U.Today

مشاهده متن خبر به انگلیسی