۹ ارز دیجیتال برتر متاورس برای سرمایه گذاری

9-ارز-دیجیتال-برتر-متاورس

۹ ارز دیجیتال برتر متاورس برای سرمایه گذاری

ارزدیجیتال MANA

دسنترالند (Decentraland) یک فضای دیجیتال مجازی است که به دنیای فیزیکی شباهت زیادی دارد.

انجام بازی های آنلاین ، معامله محصولات دیجیتال در بازارها و ارتباط با مردم از سراسر جهان در Decentraland امکان پذیر است. هر آیتم مجازی در Decentraland توسط بازیکنان کنترل می شود.

توکن MANA که مربوط به Decentraland است را می توان در صرافی های اصلی مانند بایننس ، کوین بیس و … خرید و فروش کرد. همچنین از توکن MANA می توان برای ایجاد دارایی های مجازی در بلاکچین اتریوم استفاده کرد.

ارزدیجیتال SAND

Sandbox یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که کاربران در آن دنیای مجازی حاوی توکن‌های غیرمثلی ، محیط‌های ایجاد شده توسط کاربران و سایر محتواها را کشف می‌کنند. Sandbox از دو ارز دیجیتال اتر (ETH) و SAND استفاده می کند تا چرخه اقتصادی درون بازی خود را به پیش ببرد.

پلتفرم Sandbox غیرمتمرکز و کاربرپسند است و در آن می‌توانید انواع دارایی‌های مجازی مانند زمین‌های مجازی را بخرید ، بفروشید و معامله کنید.

ارزدیجیتال HERO

HERO یک شبکه اسکن سه بعدی است که ایجاد شخصیت های درون بازی را ممکن می کند. فناوری اسکن سه بعدی آن ، اشیاء دنیای واقعی از جمله انسان ها را با آواتارهایی با کیفیت فوق العاده بالا بازسازی می کند که می توان آن ها را با ارزهای دیجیتال معامله کرد.

ارزدیجیتال RFOX

RedFox یک استارت آپ فناوری است که در حال توسعه یک مرکز خرده فروشی مجازی است. این پلتفرم شامل ۲ توکن VFOX و RFOX است. توکن RFOX روی RFOX Finance و RFOX Games کار می کند و تلاش می کند تا تجربه خرید راحتی را برای کاربران ایجاد کند.

ارزدیجیتال EPIK

Epik Prime یکی از پیشگامان بازی های متاورس است. Epik یک آژانس دیجیتال درجه یک است که قبلاً درآمدهای میلیون دلاری در زمینه بازی ایجاد کرده است. تجارب درون بازی و NFTهای آن که مبتنی بر بلاکچین است ، بسیار محبوب می باشد.

ارزدیحیتال BLOCK

کاربران در پلتفرم Bloktopia می‌توانند آواتارهای خود را ایجاد کنند، در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنند ، در مورد ارزهای دیجیتال بیاموزند و آن را مبادله کنند. بلاکچین پالی گان به عنوان پایه‌ای برای Bloktopia عمل می کند.

ارزدیجیتال NETWORKING

NTVRK به نگرانی های بازار در زمینه واقعیت مجازی می پردازد و به سازندگان و توسعه دهندگان کمک کند. کاربران در پلتفرم NTVRK می توانند بازی هایی را بسازند و بفروشند و آن‌ها را به NFT تبدیل کنند.

Somnium Area (CUBE)

Somnium Area یک بازی متاورس است که می تواند تجارب آواتار سه بعدی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. بازی Somnium Area و توکن آن CUBE ، تاکنون یکی از بهترین عملکردها را در بین پروژه‌های متاورس داشته است.

ارزدیجیتال STAR ATLS

Star Atlas یک بازی واقعیت مجازی برای نسل بعدی است و بلاکچین سولانا به عنوان پایه‌ای برای بازی Star Atlas عمل می کند. می توان از آن برای خرید دارایی های دیجیتالی مانند کشتی، خدمه، زمین و تجهیزات استفاده کرد.

ارزدیجیتال HIGH

Seventh High Street آخرین پروژه ارز دیجیتال متاورسی است که معرفی می کنیم. این پروژه از این نظر منحصر به فرد است که هم ماهیت مجازی و هم فیزیکی را به طور همزمان در اختیار کاربر قرار می دهد.

برای کسب توکن آن ، کاربران به سادگی می توانند بازی را شروع کنند و وظایف داخل بازی را انجام دهند.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار ارز دیجیتال


مقالات آموزشی


تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال